اطلاعات فعالان میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی میدانی است

تصویر پیدا نشد

تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به آغاز جلسات کاری و مشورتی با تشکل‌های صنفی، مردم‌نهاد و بازیگران اصلی سه حوزه وزارتخانه، گفت: اطلاعات و تحلیل‌های آنان دست‌اول و ⁧‫میدانی‬⁩ است‌.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سیدعزت الله ضرغامی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: امروز (یکشنبه هفتم شهریور) آخرین صبحانه کاری‌ام در پاستور، با آقای جمشید حمزه‌زاده رئیس جامعه‌ی حرفه‌ای هتل داران کشور بود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: جلساتم را با تشکل‌های صنفی، مردم نهاد و فعالان و بازیگران اصلی حوزه مأموریتی وزارتخانه، آغاز کرده ام. اطلاعات و تحلیل‌های آنان دست اول و ⁧‫میدانی‬⁩ است‌.

به گزارش ایرنا، سید عزت الله ضرغامی روز جمعه (پنجم شهریور) در حاشیه آیین تکریم و معارفه وزیران پیشین و جدید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جمع خبرنگاران گفت: برای عملیاتی کردن برنامه هایی که به مجلس شورای اسلامی تقدیم کردم لازم است با مدیران کنونی وزارتخانه جلسات کارشناسی مفصل بگذارم و آخرین گزارش ها را از همکاران بگیرم، سپس با توجه به بدنه کارشناسی و تخصصی خیلی خوبی که هم در وزارتخانه و هم در بخش خصوصی و حوزه های نخبگانی و دانشگاهی و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور وجود دارد، که مزیت نسبی این سه حوزه است، جلساتی را تشکیل می دهم و موارد اعلامی در برنامه ام را با اشراف دقیق تر و باسرعت عملیاتی می کنم.

ضرغامی سوم شهریور ماه ۱۴۰۰، با کسب رای اعتماد ۲۶۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دولت سیزدهم معرفی شد.