اگر گردشگری درمان شود کشور را نجات می‌دهد

تصویر پیدا نشد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: «گردشگری بیماری است که نیاز به شوک دارد و اگر درمان شود کشور را نجات می‌دهد.»

اگر گردشگری درمان شود کشور را نجات می‌دهدبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، هجدهمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با حضور مهندس سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور صبح امروز در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
مهندس ضرغامی در این جلسه با اشاره به شکل‌گیری نگاه و اندیشه نو در وزارتخانه، افزود: «تا زمانی که ساختارشکنی نشود موانع از بین نمی‌رود. ما از وزارتخانه خودمان شروع و تحول در نگاه و روش‌های اقدام را آغاز کرده‌ایم.»
وی ادامه داد: «چه کسی گفته مسئولان همیشه باید حرف بزنند؟ گاهی هم باید حرف‌های کارشناسان را بشنوند و به آن‌ها عمل کنند.»
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قوانین دست و پاگیر را آفت کشور دانست و افزود: «غول نقدینگی که کشور را هدایت کرده باید به سمت خلق ثروت هدایت شود. گردشگری بیماری است که نیاز به شوک دارد و اگر درمان شود کشور را نجات می‌دهد.»
مهندس ضرغامی تصریح کرد: «در این مسیر به طور حتم توانمندی‌های بخش خصوصی مورد نیاز است.»
وی تاکید کرد: «ما وقت نداریم، وقت به سرعت می‌گذرد. مریض را می‌شناسیم، موانع مشخص است و با کمک شما موانع را پشت سر خواهیم گذاشت.»