بلیط‌ های پروازی عید با نرخ دی ماه عرضه می‌شود

تصویر پیدا نشد

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: عرضه بلیت سفر‌های نوروزی بدون افزایش قیمت نسبت به نرخ‌های فعلی مصوب ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.

به گزارش تابناک به نقل از فارس نوشت: مقصود اسعدی سامانی، درباره پرواز‌های نوروزی اظهار داشت: طرح سفر‌های نوروزی از روز‌های پایانی اسفندماه ۱۴۰۰ شروع می‌شود و تا پانزدهم فروردین ۱۴۰۱ ادامه دارد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اضافه کرد: با توجه به آنکه اغلب شرکت‌های هواپیمایی برنامه پروازی خود را ۶ ماهه می‌بندند و برنامه پروازی نیمه دوم سال از آبان‌ماه امسال آغاز شده است، بنابراین امکان تهیه بلیت تا اردیبهشت سال ۱۴۰۱ برای مسافران وجود دارد بنابراین عرضه بلیت پرواز‌های نوروزی در حال انجام است.

عرضه بلیت‌های نوروزی بدون افزایش قیمت نسبت به نرخ‌های فعلی/ با متخلفان برخورد می‌شود
وی ادامه داد: عرضه بلیت سفر‌های نوروزی بدون افزایش قیمت نسبت به نرخ‌های فعلی و در دامنه نرخ‌های تعیین‌شده مصوب ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ انجام خواهد شد و مسافران دقت کنند پیش از خرید بلیت، دامنه نرخ‌ها را مشاهده کنند.

اسعدی سامانی تأکید کرد: به دفاتر فروش بلیت هواپیما، شرکت‌های هواپیمایی و همچنین سایت‌های معتبر فروش بلیت ابلاغ شده است که به هیچ عنوان اجازه ندارند خارج از دامنه نرخی بلیت عرضه کنند و در صورت مشاهده تخلف، دستگاه‌های نظارتی و سازمان هواپیمایی برخورد قانونی خواهد داشت.

امکان اعتبارسنجی بلیت خریداری شده
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تأکید کرد: مسافران حتما اگر بلیتی را از سایت یا آژانس خریداری کردند از طریق لینک اعتبارسنجی که در سایت شرکت‌های هواپیمایی و سایت انجمن‌های شرکت‌های هواپیمایی درج شده است نسبت به اعتبارسنجی اقدام کنند، همچنین نرخ عرضه شده بلیت خود را با دامنه نرخی درج شده در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی مطابقت دهند و بهتر است ابتدا نرخ‌ها را در دامنه نرخی چک کنند و سپس به تهیه بلیت اقدام کنند.