تأخیر چندین پرواز تهران-نجف شرکت آتا/‌‌ وعده بلیت رایگان مشهد و رایزنی برای‌ هواپیمای جایگزین‌

تأخیر چندین پرواز تهران-نجف شرکت آتا/‌‌ وعده بلیت رایگان مشهد و رایزنی برای‌ هواپیمای جایگزین‌

مسافران پرواز تهران-نجف ساعت 22 روز گذشته که از دیشب در فرودگاه امام(ره) منتظر اعزام بودند، امروز با پرواز ساعت 11:21 منتقل شدند، اما تأخیرات پروازی به پروازهای دیگر شرکت آتا در مسیر نجف منتقل شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پرواز شماره 6654 مسیر تهران (فرودگاه امام خمینی «ره») نجف که قرار بود ساعت 22 روز گذشته انجام شود، پس از حدود 13 ساعت تأخیر ساعت 11:21 امروز مسافران را به سمت نجف منتقل کرد.

در این باره، مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) توضیح داد: پروازی که قرار بود مسافران پرواز 6654 تهران-نجف آتا را شب گذشته به نجف منتقل کند، ساعت 4 بامداد امروز وارد فرودگاه شد.

صالحی افزود:‌ در این راستا چون پرواز قبلی تأخیر داشت، از شرکت آتا خواسته شد پذیرایی از مسافران این پرواز انجام شود، بنابراین توزیع غذای گرم بین مسافران انجام شد، اما زمانی که قرار شد این مسافران وارد هواپیما شوند، از آن منظر که مسافران پرواز قبلی هم در مسیر نجف به فرودگاه امام(ره) با تأخیر مواجه شده بودند، بابت اعتراض، از هواپیما پیاده نشدند.

وی گفت:‌ مسافران پرواز نجف – تهران در هواپیما مانده بودند و مطالبه خسارت می‌کردند، در این راستا حدود چهار ساعت زمان به طول انجامید تا بالاخره مقرر شد یک پرواز رایگان تهران – مشهد به این مسافران اختصاص یابد تا آنها از هواپیما پیاده شوند و به همین دلیل حدود چهار ساعت به طول انجامید و مسافران پرواز شماره 6654 تهران – نجف بالاخره ساعت 11:21 امروز به سمت نجف پرواز کرد.

وی ادامه داد: از آن منظر که تأخیرات پروازی زنجیروار به پروازهای دیگر انتقال می‌یابد، پروازهای شماره 6652 و 6646 آتا به مقصد نجف که قرار بود ‌‌به ترتیب ساعت 6 صبح و ساعت 11 صبح امروز انجام شود دچار تأخیر شد و مسافران به هتل منتقل شدند.

صالحی ادامه داد:‌ مقرر شده است مسافران پرواز شماره 6652 ‌آتا ساعت 15:15 امروز و مسافران پرواز شماره 6644 آتا در ساعت 15:30 امروز از فرودگاه امام خمینی(ره) به سمت نجف پرواز کنند.

وی تأکید کرد: همکاران ما در فرودگاه امام خمینی(ره) از شرکت آتا مطالبه کردند که هواپیمای جایگزین اختصاص دهد تا تأخیران پروازی امروز آتا کاهش یابد، در این راستا مقرر شد شرکت‌های هواپیمایی دیگر کمک کنند و یک پرواز جایگزین به آتا اختصاص یابد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اضافه کرد: همچنین برای پروازهای ساعت 22‌:00 و 23:55 امروز مسیر فرودگاه امام(ره) به نجف متعلق به آتا در حال رایزنی هستیم تا هواپیمای جایگزین اختصاص یابد.