صدور ۲۰ هزار قطعه بلیت پروازهای اربعین توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی

صدور ۲۰ هزار قطعه بلیت پروازهای اربعین توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی

مقام مسئول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: در این چهار روز ۲۰ هزار قطعه بلیت پرواز اربعین توسط هما صادر شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس حسام قربانعلی امشب در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت عرضه بلیت پروازهای اربعین اظهار داشت: امروز در حساس‌ترین شرایط اربعین ۱۴۰۱ هستیم؛ انتقال زوار اربعین از انتقال زوار حج بسیار مشکل‌تر است زیرا در پروازهای حج ما فهرست زوار، تعداد آنها و اینکه از چه شهرستانی هستند را از سازمان حج و زیارت دریافت می کنیم و به ما ابلاغ می کنند و هماهنگی‌ها به خوبی انجام می شود.

سرپرست روابط عمومی ایران ایر اضافه کرد: اما حجم عملیات اربعین واقعا گسترده است،تعداد زیاد تقاضا در مدت کوتاهی شکل می گیرد و همه دست اندرکاران تلاش میکنند با حجم محدود امکانات بهترین خدمات به زوار اربعین ارائه دهند.

قربانعلی بیان کرد: ما تلاش کردیم از نرم افزار بومی فروش بلیت به خاطر تحریم‌ها استفاده کنیم و واحد فروش ما ۲۴ ساعت فعال است.

وی با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه در این شرایط حساس به صنعت حمل و نقل هوایی کمک کنند، گفت: همه خادمان اباعبدالله در صنعت حمل و نقل هوایی در حال خدمات دهی به زوار هستند و همه کارها را به صورت دلی اما با دقت فراوان انجام می دهند.

سرپرست روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: در این چهار روز، تاکنون ۲۰ هزار قطعه بلیت پروازهای اربعین توسط هما صادر شده است.

به گزارش فارس طرح پروازهای اربعین از امروز ۱۵ شهریور آغاز شد و تا پایان ماه جاری ادامه دارد.