هنوز هیچ پرواز و هتلی برای جام جهانی قطر اختصاص نیافته است

تصویر پیدا نشد

وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در اطلاعیه‎‌ای اعلام کرد: با توجه به عدم اختصاص پرواز یا فروش اقامت هتل ‌ها در قطر، هموطنان در این مرحله صرفاً می ­توانند نسبت به خرید بلیط بازی ها از طریق فدراسیون فوتبال ایران اقدام کنند.
هنوز هیچ پرواز و هتلی برای جام جهانی قطر اختصاص نیافته است

گردشگری و صنایع دستی، در اطلاعیه شماره یک این وزاتخانه درباره جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آمده است: نظر به اینکه در روزهای اخیر در فضاهای حقیقی و مجازی، تبلیغات مربوط به برگزاری و فروش تورهای جام جهانی فوتبال در حال گسترش است به اطلاع می رساند با توجه به عدم اختصاص پرواز یا فروش اقامت هتل ­ها در قطر و یا هماهنگی راهنماها برای جام جهانی، هموطنان عزیز در این مرحله صرفاً می ­توانند نسبت به خرید بلیط بازی ها اقدام کنند؛ البته فرآیند خرید بلیط بازی های جام جهانی نیز اعم از بازی­های تیم ملی ایران یا سایر کشورها از طریق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اطلاع رسانی و ثبت نام می شود.

در این اطلاعیه تاکید که هموطنان قبل از هر گونه اقدام برای خرید بسته سفر (تور) به مقصد قطر به موارد زیر توجه کنند:

اطمینان از مجاز و معتبر بودن فروشنده و مجری بسته سفر(تور مسافرتی) با مشاهده مجوز دفتر خدمات مسافرتی و در صورت نیاز استعلام اعتبار آن از طریق سامانه الکترونیکی یا تماس با ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ها.

ضرورت عقد قرارداد و دریافت نسخه معتبر قرارداد ممهور و امضاء شده توسط مقام مجاز دفتر خدمات مسافرتی (مجری تور).

اطلاعیه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که متعاقباً از طریق روابط عمومی و از درگاه اینترنتی وزارت میراث فرهنگی اعلام خواهد ­شد.
منبع: ایرنا