پایان پروازهای حج در روز جاری

پایان پروازهای حج در روز جاری

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: با انجام پرواز ساعت 13:50 امروز زاهدان، پروازهای حجاج به پایان می رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، غلامرضا رستمیان درباره پروازهای برگشت حجاج آخرین وضعیت عملیات پروازهای حج در فرودگاه های کشور اظهار داشت: امروز هفتم مرداد برابر با شانزدهمین روز و آخرین روز برگشت زائران خانه خدا به فرودگاه‌های کشور تعداد یک هزار و 40 زائر با 4 پرواز به شهر زاهدان مراجعت می کنند و عملیات برگشت زائران خانه خدا به پایان خواهد رسید.

وی ادامه داد: تا این لحظه ۱۱۱ پرواز انجام و تعداد 28 هزار و 118 زائر از شهرهای تبریز، اردبیل، اصفهان، ارومیه، اهواز، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، زاهدان، ساری، شیراز، کرمان، گرگان، مشهد، یزد، زنجان و همدان وطن بازگشتند انشالله با انجام پرواز ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه امروز زاهدان همه زائران به وطن مراجعت می کنند.

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران افزود: از همه همکاران در فرودگاه‌های کشور و نهادها و ادارات دست‌اندرکار عملیات پروازی حج قدردانی می کنم.

رستمیان اضافه کرد: امسال همه عملیات پروازهای حج توسط ایران ایر انجام شد که به همه همکاران خود در این شرکت نیز خداقوت می گویم.