قرنطینه شهرهای گردشگری اصفهان

تصویر پیدا نشد

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: شهرهای قمصر، نیاسر، چادگان، سمیرم، نطنز، باغبهادران، خوانسار و بویین و میاندشت که جاذبه سفر دارند، محدود و ورودی آنها مسدود می‌شود تا با اعمال دستورالعمل ها و کنترل حجم سفرها، روند شیوع کرونا در استان سیر نزولی داشته باشد.
قرنطینه شهرهای گردشگری اصفهان

حجت‌اله غلامی در هشتاد و هفتمین نشست ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار کرد: واکسینه شدن شهروندان اکنون به مرز ۷۰ تا ۷۵ سال رسیده است و بزودی وارد مرحله بعدی می‌شود و افراد بالای ۷۰ سال باید برای انجام واکسیناسیون به مراکز مربوطه مراجعه کنند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان با اشاره به تشریح وضعیت کرونایی استان توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و کاشان اظهار داشت: روند کرونا در اکثر شهرستان‌های استان روند نزولی دارد.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های خمینی‌شهر، دهاقان، مبارکه و گلپایگان با شیب ملایم یا کاهش شیوع کرونا مواجه هستند که لازم است به صورت ویژه دستورالعمل‌ها در این زمینه رعایت شود.

غلامی همچین با اشاره به مراسم ۱۴ تا ۱۵ خرداد داد جاری تصریح کرد: اصل بحث ما در این چند روز تعطیلی، رعایت دقیق طرح جامع هوشمند و محدودیت پنجگانه در استان است.