پذیرایی نکردن در پرواز‌های بیش از یک ساعت تخلف است

تصویر پیدا نشد

سرپرست معاونت هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی موظف به پذیرایی از مسافران در سفر‌های بیش از یک ساعته هستند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،حسن خوشخو، با اشاره به گزارش‌هایی درباره پذیرایی نکردن برخی شرکت‌های هواپیمایی از مسافران در سفر‌های بیش از یک ساعت گفت: همه شرکت‌های هواپیمایی موظفند در پرواز‌های بیش از یک ساعت از مسافران پذیرایی کنند و یا چنانچه تمایلی به پذیرایی ندارند، باید بهای آن را از میزان قیمت بلیت کسر کرده و به مسافران اعلام کنند.
سرپرست معاونت هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در جلسه وزیر راه و شهرسازی با مدیران شرکت‌های هواپیمایی، تاکید شده است که در پرواز‌های بیش از یک ساعت پذیرایی از مسافران باید صورت گیرد.
وی با تاکید بر لزوم شرکت‌های هواپیمایی در خصوص پذیرایی از مسافران، گفت: چنانچه شرکت‌های هواپیمایی سرپیچی کرده و از مسافران پذیرایی نکنند، موضوع تخلف به رئیس سازمان هواپیمایی کشور اعلام می‌شود.
خوشخو همچنین درباره اعزام زائران حج تمتع ۱۴۰۱ نیز گفت: ۱۶ فرودگاه برای حج امسال عملیاتی شده اند، اما امسال از فرودگاه کرمانشاه عملیات حج انجام نمی‌شود.
وی ادامه داد: پرواز خدمه و عوامل پروازی سازمان حج و زیارت ۱۸ خرداد و حجاج از ۲۲ خرداد عازم خانه خدا خواهند شد.
سرپرست معاونت هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: تمام حجاج با هواپیما‌های ایرانی جابه جا می‌شوند و رایزنی‌ها با عربستان صورت گرفته و فضا برای انجام عملیات حج آماده است.